הודעה נשלחה בהצלחה :-)
השארת הודעה מהירה
מ.ח סגל שיווק
שליחת הודעה מהירה

איך תווית קרטון עוזרת לחיזוק המותג שלך

תווית קרטון על בגדים היא כמו גלויה שמשאירה זיכרון מחוויה טובה וגורמים ללקוחות שלך לזהות ולהתחבר לעיצובים שלך בקלות

עיצבתם את הבגד (או כל פריט אחר) הכי מיוחד שיש, תפרתם אותו מבד איכותי, יצרתם אותו בגיזרה מושלמת ודאגתם שכל מי שילבש אותו ירגיש נוח ויתאהב בו ברגע. כל זה טוב ויפה, אבל זה לא מספיק בשביל שהלקוחות שלכם יקנו מכם שוב ושוב ויתאהבו בכל מה שאתם מייצרים ולא רק בפריט אחד. כדי ליצור את ההמשכיות הזו צריך לחזק את המותג שלכם, וכאן תוויות קרטון נכנסות לתמונה. כך הן פועלות לטובת בידול המותג שלכם וחיזוקו.

תווית קרטון משאירה זיכרון

זוכרים פעם שהיינו קונים גלויות ממקומות יפים שהיינו בהם? על אותו עיקרון פועלת תווית הקרטון. היא אמורה להשאיר זיכרון מתוק ממשהו טוב , ובמקרה שלכם מפריט אהוב וטוב. אם תשקיעו בתווית קרטון מעוצבת אולי היא אפילו תישמר, אבל גם אם לא היא תעשה את העבודה ותיצור ערך נוסף אצל מי שיקבל אותה. הפעולה הזו היא בדיוק מה שיחזק את המותג שלכם.

היא משייכת פריט ספציפי למותג שלם

כשלפריט מסוים מתלווה תווית קרטון היא משייכת אותו למשהו גדול הרבה יותר ומסייעת לחיזוק המותג. אם אתם מוכרים תיקים, בגדים, תכשיטים (או כל דבר אחר) שהוא חלק מקולקצייה של פריטים נוספים, אסור לכם לוותר על אותה תווית קרטון. היא נראית לכאורה כמו פיסת קרטון חסרת משמעות, אך האפקט שלה הוא משמעותי ביותר. כשהלקוח שלכם מקבל את מה שקנה בתוספת אותה תווית קרטון, הוא יודע שהפריט הוא חלק מקולקצייה עם פריטים נוספים ואם הוא אהב את מה שהוא קנה הוא בהחלט עשוי לחפש דברים נוספים. ככה מחזקים מותג!

תווית מספרת עליכם יותר ומבדלת אתכם

אפשר להתייחס לתווית קרטון כאל "עלון מידע" ולעצב אותה בצורה שמחזקת את ערכי המותג שלכם. אפשר להוסיף כמה מילים עליכם, עיצוב מעודכן שיבדל אתכם ולהפוך אותה למעין כרטיס ביקור אפקטיבי. באמצעות תווית קרטון שמתלווה לפריטים שאתם מוכרים תוכלו לספר על עצמכם יותר וכך להפיץ את בשורת המותג שלכם, לחזק אותו ולבדל אותו.

צור קשר
סגל תוויות
נייד
טלפון משרד
אימייל
פקס
מ.ח סגל שיווק