הודעה נשלחה בהצלחה :-)
השארת הודעה מהירה
מ.ח סגל שיווק
שליחת הודעה מהירה

מדבקות בגלילים

חברות רבות מענפי הביגוד והטקסטיל עושות שימוש במדבקות גלילים מודפסות, למגוון מטרות: הדבקה על גבי אריזות, לצורך מיתוג ושיווק, ולמטרות רבות נוספות.
ניתן להדפיס על גבי מדבקות בגלילים ממגוון רחב של חומרים, גדלים, צורות, חיתוכים, עיצובים וצבעים, ולהתאימן באופן מושלם למטרה בעבורן הן מיועדות, כמו גם, למיתוג העסק אשר עומד מאחוריהן.


מדבקות עם מגוון רחב של יתרונות
יתרונן המרכזי של מדבקות בגלילים טמון בשימוש נוח – ובעיקר במקרים בהם יש צורך בכמויות גדולות של מדבקות - המדבקות מגיעות חתוכות, מה שמאפשר שימוש יעיל, נוח ומהיר. 
הודות לטכנולוגיות מתקדמות, מדבקות בגלילים יכולות להתאפיין בהדפסים איכותיים מרשימים – כאשר כל בית עסק, יכול ליהנות ממענה מקיף על דרישותיו וצרכיו הפרטניים, מבלי להתפשר לא על האיכות, לא על הנראות, ולא על המסר השיווקי אותו הוא מעוניין להעביר באמצעות המדבקות. 


 

מדבקות בגלילים המותאמות לצרכים
אנו בחברת מ.ח סגל שיווק מציעים עבורכם שירות מקצועי, איכותי ויעיל של הדפסת מדבקות בגלילים. 
בזכות ציוד טכנולוגי מתקדם, ורמה מקצועית בלתי מתפשרת, מתאפשר לנו לספק כל הזמנה בצורה מהירה ויעילה.
המדבקות מודפסות באמצעות דפוס דיגיטלי, מה שמבטיח איכות גבוהה ונראות מרשימה.

מלבד איכות ומקצועיות, חרטנו על דגלנו גם את נושא שירות הלקוחות, בנוסף צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בתכנון מדבקות בגלילים אשר יספקו מענה איכותי על דרישותיכם ועל צרכי העסק. 


אז אם אתם מעוניינים במדבקות בגלילים, בכל גודל, עיצוב, צורה ועבור כל מטרה – אנחנו הכתובת הנכונה. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר וליהנות מהצעת מחיר הוגנת. 

שירותי החברה

צור קשר
סגל תוויות
נייד
טלפון משרד
אימייל
פקס
מ.ח סגל שיווק