הודעה נשלחה בהצלחה :-)
השארת הודעה מהירה
מ.ח סגל שיווק
שליחת הודעה מהירה

אודותינו

תחילת הדרך
הסיפור של חברת מ.ח סגל שיווק מתחיל לפני למעלה מ-30 שנה, בשנת 1987, השנה בה משה סגל, מייסד החברה, החל לעסוק בתחום הטקסטיל, תוך התמקדות והתמקצעות בעולם המיתוג בכלל, ותחום התוויות בפרט. 
בשנת 2000, עם רזומה רב שנים בתחום הטקסטיל, התקבלה ההחלטה על הקמת החברה.
רעיון הקמתה נולד, מתוך הבנה שבהשוואה למדינות אחרות בעולם, שוק הטקסטיל בישראל סובל ממחסור של אפשרויות וטכנולוגיות בכל מה שקשור למיתוג ותוויות, והמפסידים העיקריים מכך, הם המפעלים, החברות והיצרנים הפועלים בתחום. מייסדי החברה, יצאו למסע בעולם במטרה לשנות את פני הדברים, לחקור ולגלות את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום, ולאתר את הספקים העולמיים המובילים בעולם מיתוג הטקסטיל – וזאת הייתה תחילתה של מהפכה קטנה בתחום התוויות בענף הטקסטיל בישראל.

החברה כיום
כיום, חברת מ.ח סגל שיווק מאפשרת ללקוחותיה הרבים, ליהנות ממגוון רחב של סוגי תוויות – החל מתוויות בסיסיות של הוראות כביסה, ועד לתוויות מורכבות, המבוססות על טכנולוגיות דפוס מתוחכמות, ומאפשרות לתת מענה גם על בקשות מיוחדות. 
 
לצד מגוון רחב של סוגי תוויות כגון: תוויות ארוגות, תוויות מתכת, תוויות עור, תוויות ז'קרון ועוד, חברת מ.ח סגל שיווק מציעה ללקוחותיה עוד מגוון רחב של מוצרים ממותגים ומעוצבים, במגוון רחב של גדלים, צורות ודגמים, ובין היתר: שקיות אריזה, מדבקות, סרטים וכפתורים.
החברה מחזיקה ברשותה מכשור טכנולוגי חדשני ואיכותי, המאפשר לה לבצע הדפסות באיכות גבוהה על כל סוגי הבדים והחומרים, וזאת באמצעות טכניקות של דפוס דיגיטלי, דפוס משי, הטבעות בחום, יציקות מתכת מיוחדות ועוד.. 
כך שכל לקוחות החברה נהנים ממענה מושלם על מלוא דרישותיהם וצרכיהם, וממוצרים בסטנדרטים בלתי מתפשרים. 


עם הפנים לעתיד
גם בימנו אנו, עם שם, מוניטין ורשימת לקוחות מפוארת שהולכים עמה שנים, חברת מ.ח סגל שיווק אינה שוקטת על שמריה ומקפידה להמשיך להתעדכן ולאמץ טכנולוגיות חדישות, כשהמטרה היא לספק ללקוחותיה, את המוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר אותם הם יכולים לקבל.

מיום הקמתה, חברת מ.ח סגל שיווק פועלת על מנת לשמש כחממה עבור מעצבים צעירים ומוכשרים, מתוך הבנה שמהם יצאו המעצבים המובילים הבאים, ומתוך רצון לאפשר ללקוחות החברה ליהנות ממוצרים יצירתיים, מקוריים וחדשניים.

שירותי החברה

צור קשר
סגל תוויות
נייד
טלפון משרד
אימייל
פקס
מ.ח סגל שיווק