אודותינו

תחילת הדרך
הסיפור של חברת מ.ח סגל שיווק מתחיל לפני למעלה מ-30 שנה, בשנת 1987, השנה בה משה סגל, מייסד החברה, החל לעסוק בתחום הטקסטיל, תוך התמקדות והתמקצעות בעולם המיתוג בכלל, ותחום התוויות בפרט. 
בשנת 2000, עם רזומה רב שנים בתחום הטקסטיל, התקבלה ההחלטה על הקמת החברה.
רעיון הקמתה נולד, מתוך הבנה שבהשוואה למדינות אחרות בעולם, שוק הטקסטיל בישראל סובל ממחסור של אפשרויות וטכנולוגיות בכל מה שקשור למיתוג ותוויות, והמפסידים העיקריים מכך, הם המפעלים, החברות והיצרנים הפועלים בתחום. מייסדי החברה, יצאו למסע בעולם במטרה לשנות את פני הדברים, לחקור ולגלות את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום, ולאתר את הספקים העולמיים המובילים בעולם מיתוג הטקסטיל – וזאת הייתה תחילתה של מהפכה קטנה בתחום התוויות בענף הטקסטיל בישראל.

החברה כיום
כיום, חברת מ.ח סגל שיווק מאפשרת ללקוחותיה הרבים, ליהנות ממגוון רחב של סוגי תוויות – החל מתוויות בסיסיות של הוראות כביסה, ועד לתוויות מורכבות, המבוססות על טכנולוגיות דפוס מתוחכמות, ומאפשרות לתת מענה גם על בקשות מיוחדות. 
 
לצד מגוון רחב של סוגי תוויות כגון: תוויות ארוגות, תוויות מתכת, תוויות עור, תוויות ז'קרון ועוד, חברת מ.ח סגל שיווק מציעה ללקוחותיה עוד מגוון רחב של מוצרים ממותגים ומעוצבים, במגוון רחב של גדלים, צורות ודגמים, ובין היתר: שקיות אריזה, מדבקות, סרטים וכפתורים.
החברה מחזיקה ברשותה מכשור טכנולוגי חדשני ואיכותי, המאפשר לה לבצע הדפסות באיכות גבוהה על כל סוגי הבדים והחומרים, וזאת באמצעות טכניקות של דפוס דיגיטלי, דפוס משי, הטבעות בחום, יציקות מתכת מיוחדות ועוד.. 
כך שכל לקוחות החברה נהנים ממענה מושלם על מלוא דרישותיהם וצרכיהם, וממוצרים בסטנדרטים בלתי מתפשרים. 


עם הפנים לעתיד
גם בימנו אנו, עם שם, מוניטין ורשימת לקוחות מפוארת שהולכים עמה שנים, חברת מ.ח סגל שיווק אינה שוקטת על שמריה ומקפידה להמשיך להתעדכן ולאמץ טכנולוגיות חדישות, כשהמטרה היא לספק ללקוחותיה, את המוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר אותם הם יכולים לקבל.

מיום הקמתה, חברת מ.ח סגל שיווק פועלת על מנת לשמש כחממה עבור מעצבים צעירים ומוכשרים, מתוך הבנה שמהם יצאו המעצבים המובילים הבאים, ומתוך רצון לאפשר ללקוחות החברה ליהנות ממוצרים יצירתיים, מקוריים וחדשניים.

שירותי החברה

אנו מציעים תוויות, שקיות ואריזות מכל הסוגים, באיכויות שונות וברמת גימור בלתי מתפשרת. מוצרים ובהם תוויות לבגדים תוויות ארוגות, תוויות מודפסות, תוויות שם, תוויות קרטון, תוויות עור, תוויות סאטן, רוכסנים, סרטים מודפסים, כפתורים, אביזרים מעוצבים וכן מוצרים ייחודיים על-פי דרישת הלקוח.

אריזות קרטון

אריזות קרטון יכולות לתרום תרומה גדולה לשם ולתדמית של העסק אשר עומד מאחוריהן ומהסיבה הזאת, אין שום סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

שקיות קרטון

שקיות קרטון יכולות לשמש למגוון רחב של מטרות וכחלק מכך, קיימת אפשרות ליהנות מהיצע רחב במיוחד של שקיות קרטון.

תוויות ארוגות

תוויות ארוגות מותאמות באופן פרטני לדרישות ולצרכי הלקוח, ויכולות לשמש למגוון רחב של מטרות, בענפים שונים של תעשיית הטקסטיל כמו גם תעשיות נוספות.

תוויות סאטן

תוויות סאטן איכותיות, במבחר רחב של צבעים, צורות וגדלים אשר מתאפיינות באלגנטיות ובברק, ובכוחן להעניק מראה יוקרתי לסוגים שונים של בגדים ומוצרי טקסטיל.

תוויות קרטון

תוויות קרטון, העשויות מחומרים איכותיים, ומגיעות במגוון רחב של חיתוכים, צורות וצבעים, וזאת בזכות הדפסה צבעונית דו צדדית, המתבססת על טכנולוגיה מתקדמת.

תוויות כותנה

תוויות כותנה איכותיות ומעוצבות יכולות להשתלב בצורה הרמונית עם העיצוב של הבגד, וזאת מעבר להיותן נעימות למגע ועמידות בפני כל סוגי הכביסות.