המוצרים שלנו

תוויות מהוות כדרך עבור יצרני בגדים ומוצרי טקסטיל מסוגים שונים, להטביע את חותמם על הבגד, להוות כסמל זיהוי של המותג, לספק מידע לגבי מקום הייצור של הבד ולגבי גודל הבגד (מידה). רוב היצרנים שמים דגש משמעותי על בחירת התוויות, כאשר המטרה היא לבחור בתוויות המתאפיינות בנראות מרשימה ובאיכות גבוהה – תוויות אשר משתלבות בצורה יפה ומרשימה עם הבגד, ועמידות בפני כביסות קשות או נזקים אחרים, תוויות בחיתוכים מרשימים, ובעיצובים ייחודיים, המהוות במידה רבה את ה"פנים" של המותג אשר עומד מאחורי אותם הפריטים.

מגוון רחב של אפשרויות כל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם התוויות עתיד לגלות שישנן תוויות מסוגים שונים – תוויות לוגו, תוויות יצרן ותוויות מידה, אשר עשויות מחומרים שונים ומגיעות בעיצובים, חיתוכים וגוונים שונים – בהתאם לדרישות ולצרכים. 

בכדי לבחור מבין האפשרויות את התוויות המתאימות, כדאי להבין תחילה את מלוא הצרכים שלכם מאותן תוויות ובין היתר: לאיזה סוג של מוצרי טקסטיל הן מיועדות, מה חשוב לכם בעיצוב, האם יש לכם העדפה לגבי החומר ממנו תהיה עשויה התוויות וכדומה.
מכיוון שאחד מהתפקידים של התוויות הוא לקדם ולמתג את היצרן אשר עומד מאחורי הפריטים אליהם הן תהיינה מוצמדות, חשוב לא להתפשר על פחות מהתוויות האיכותיות והמרשימות ביותר אותן תוכלו לקבל.
עושים את הבחירה הנכונה אם גם אתם מעוניינים בתוויות מכל סוג, ועבור כל מטרה, חברתנו מ.ח סגל שיווק מהווה את הכתובת הנכונה.
אנו מציעים מגוון רחב של סוגי תוויות ובין היתר: תוויות עור, תוויות כותנה, תוויות מתכת, תוויות קרטון, תוויות ארוגות, תוויות סאטן, תוויות ז'קרון.
אנו מקפידים לעבוד עם הציוד החדשני והמתקדם ביותר ולשמור על רמה מקצועית בלתי מתפשרת, וזאת על מנת לאפשר לכל לקוחותינו ליהנות מתוויות העומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולספק מענה איכותי על מלוא הדרישות והצרכים של המזמינים – בין אם מבחינת סוג החיתוכים, העיצובים, הגוונים או התוספות המיוחדות.

לפרטים נוספים, קבלת הצעת מחיר ולהזמנת תוויות מכל סוג ועבור כל מטרה, מוזמנים ליצור אתנו קשר כבר היום.