מיתוג עסקים בתחום האופנה

מיתוג עסקים בתחום האופנה

דאגתם לתלות שלט ממותג וגדול בחנות, השקעתם בשקיות עם הלוגו ואפילו פתחתם עמוד פייסבוק ומועדון לקוחות. כל אלו צעדים טובים וחכמים, אבל הם לא בהכרח מספיקים בשביל ליצור זהות גרפית עמוקה לעסק בתחום האופנה

כשהתחרות היא כל-כך גדולה, אתם חייבים להשיג יתרון ולבלוט מעל פני המתחרים הרבים שלכם באמצעות מיתוג חכם.  פעולות מיתוג של עסקים בתחום האופנה לוקחות את הסיפור צעד אחד קדימה ועושות כל מה שאפשר כדי שהעסק שלכם ישתרש ויתקבע (לחיוב כמובן) אצל הלקוחות שלכם ואצל אלו שעוד לא. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לממש את החזון! חברת מ.ח סגל שיווק מייצרת מגוון פתרונות מיתוג לעסקים רבים ועכשיו זה הזמן שלכם לפרוץ קדימה. הנה חלק מהפתרונות שאנו מייצרים בתחום האופנה שמסייעים למיתוג לקוחות מובילים במשק.

עיצוב וייצור תוויות לבגדים במגוון סוגים

ייצור תוויות לבגדים זו המומחיות שלנו ב-מ.ח סגל ואת התווית שלנו תמצאו על בגדים של מותגים מוכרים ומובילים בכל הארץ. תווית לבגד היא אחת מאפשרויות המיתוג החכמות ביותר שממש לא ניתן לוותר עליה. בכל פעם שהלקוח ילבש את הבגד הוא יראה אתכם וייזכר בכם, מה שיהפוך אותו ללקוח קבוע… אנחנו מייצרים תוויות בד באורכים שונים, תוויות סאטן, תוויות כותנה ותוויות מחומרים נוספים. תוכלו להסתייע בצוות המעצבים שלנו על מנת לעצב את התווית המדויקת עבורכם.

ייצור קרטוניות ממותגות לפריטי אופנה

מכירים את זה שאתם קונים בגדים ומייד תולשים את חתיכת הקרטון שמצורפת אליה? החתיכה הזו נקראת בפשה המקצועית "קרטונית" והיא דרך נוספת למתג את פריטי האופנה. גם קרטוניות אנחנו מייצרים תוך התאמה מושלמת לצרכי הלקוחות שלנו. תוכלו לבחור את סוג השרוך שילווה אליה, את גודל הקרטונית ואת העיצוב. אנחנו נדאג להדפיס אותן באיכות גבוהה במיוחד ולעשות שימוש בקרטונים מעולים ועמידים.

נייר משי ממותג לעיטוף בגדים ואקססוריז

מאז שקניות אינטרנטיות חדרו באופן כל-כך חזק לחיינו עלו גם המניות של ניר המשי. מדובר באותו נייר עדין ואסתטי שעוטף את פריטי הלבוש והאקססוריז שמגיעים במשלוח עד הבית. יש להם חלק מאוד משמעותי במיתוג, הוא מוסיף ערך ושלל רגשות חיוביים למי שמקבל אותו. תמצאו אצלנו מגוון ניירות משי לעיטוף עם אופציה להדפסה ועיצוב אישי שלהם.