עיצוב תוויות בגדים לבתי אופנה

עיצוב תוויות בגדים לבתי אופנה

עיצוב תוויות בגדים לבתי אופנה

איך תרצו את התווית שלכם? מסאטן או מבד? עם לוגו או בלי? עם הוראות כביסה מפורטות או אולי בכלל ברקוד לסריקה? לא משנה מה תחליטו אנחנו כאן

כדי לייצר לכם את התכניות בצורה מדויקת ואיכותית. אנחנו עוסקים בייצור תוויות לבתי אופנה מובילים בכל הארץ ונשמח לעשות זאת גם עבורכם. אנחנו מקפידים על ייצור סיטונאי של תוויות איכותיות לבגדים שתוכלו לחבר בקלות לכל פריט לבוש או אקססוריז. תוויות בגדים הן חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג שלכם ורצוי שהן ייעשו על ידי מומחים לדבר. צרו קשר ונצא למסע של עיצוב וייצור תוויות מושלמות לקולקציה שלכם!

עיצוב תוויות לבגדים בהתאמה אישית

אצלנו במח סגל אפשר לבוא עם עיצוב מובנה וסופי ואפשר לשבת עם צוות המעצבים שלנו וביחד לתכנן את התווית המושלמת עבורכם. אנחנו מקפידים על ייצור תוויות בגדים בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות שלנו וכמעט אף פעם לא תשמעו אצלנו את צמד המילים : "אי אפשר". ניתן לבחור את החומר שממנו נייצר את התווית, את הגודל, הצבע והעיצוב כדי שיתאים באופן מדויק למוצר ולמיתוג שלכם.

תוויות בגדים במגוון חומרים איכותיים

היתרון הגדול אצלנו הוא שאפשר לבחור את החומר של התוויות מתוך מגוון גדול במיוחד של חומרים. אלו יכולות להיות תוויות סאטן, תוויות בד, תוויות עוריות, ותוויות מחומרים נוספים. לכל בית אופנה אנחנו מייצרים את התווית מהחומר שמתאים לו וכמובן שאנחנו בוחרים בחומרים האיכותיים ביותר. תוויות הן משהו שאמור לחזק את המותג שלכם וליצור המשכיות בקנייה ולכן כדאי להשקיע בהן. ככל שתבחרו תווית מעוצבת ואיכותית כך הסיכוי שיתלשו או יגזרו אותה קטן, מה שישיג את המטרות השיווקיות שלכם טוב יותר.

ייצור תוויות איכותיות לבגדים בכמויות גדולות

בין מגוון לקוחותינו תמצאו בתי אופנה ורשתות ענק שמפעילות אתרי אינטרנט וחנויות פיזיות בכל הארץ. אנחנו מייצרים עבורם תוויות בסיטונאות ובכמות עצומה כדי שכל פריט ופריט שלהם יקבל באופן אישי תווית מתאימה. יש לנו מיכשור מתקדם וצוות מנוסה ומיומן שמצליח לייצר תוויות לבגדים בכמויות גדולות ובמהירות. מוזמנים לחייג אלינו לקבלת הצעת מחיר הוגנת ואמינה.