תוויות לענף הטקסטיל – היתרונות של סגל

תוויות לענף הטקסטיל – היתרונות של סגל

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות ועסקים בתחום הטקסטיל הבינו את החשיבות של תוויות נייר, קרטון ובד. כמעט כל יצרן ומשווק טקסטיל טורל להשקיע זמן וכסף ולהוסיף למוצרים שלו תוויות שתורמות לחיזוק ובידול המותג. התוויות מצורפות לבגדים,

נעליים, חגורות, ארנקים, תיקים, תכשיטים, מצעים ומה לא. יש לא מעט בתי דפוס וחברות שמייצרות את התוויות האלו וגם אנחנו ב-א.ח סגל עושים זאת באהבה ובאיכות גבוהה כבר שנים רבות. אנחנו עובדים מול חברות ועסקים גדולים וקטנים ונשמח לייצר גם עבורכם את התווית המושלמת. הנה חלק מהיתרונות שעומדים לזכותנו.

ייצור מגוון רחב של סוגי תוויות

אנחנו מייצרים קרטוניות (תוויות קרטון שנתלות עם שרוך על הבגד), תוויות עור וג'קרון לבגדים ומוצרי טקסטיל, טיקטים מבדים שונים, ומגוון מוצרים נוספים. בית המלאכה שלנו ערוך לייצור תוויות במגוון סוגים וגדלים כך שאתם יכולים למצוא את הכל במקום אחד, וזה יתרון ברור. לא תצטרכו לעבור ממקום למקום כדי למצוא את התווית המושלמת לכל פריט שאתם מייצרים! אנחנו נדאג לייצר לכם את התווית הממותגת שאתם זקוקים לה, וזה בכלל לא משנה מאיזה חומר ובאיזה גודל תרצו אותה…

עיצוב תוויות בהתאמה אישית

זקוקים לשירותי גרפיקאי לעיצוב התווית המושלמת? מתלבטים לגבי הגודל הדרוש? לא מצאתם את התווית שאתם מחפשים במאגר התוויות הסטנדרטי? בשביל זה אנחנו כאן. ייצור תוויות בהתאמה אישית לצרכי הלקוח זו המומחיות שלנו. אנחנו נשב ביחד איתכם ונבצע חשיבה משותפת כדי לעצב ולייצר את התווית המושלמת עבורכם. במקומות אחרים יציעו לכם תוויות קיימות שמהן תצטרכו לבחור, ואילו אנחנו בסגל נדאג לעצב לכם תוויות בהתאמה אישית מדויקת. אין צורך להתפשר יותר!

שירות אישי וליווי צמוד של צוות מקצועי ומסור

התהליך איתנו יתחיל מהנציג שלנו שיענה לכם בסבלנות וייקח מכם הזמנה מסודרת, ימשיך מצוות הגרפיקה שידאג לשנות ולתקן את העיצוב עד שתהיו מרוצים, יבוא לידי ביטוי בצוות הייצור שידאג לבצע עבודה מושלמת וייסתיים רק כשכל התוויות יהיו בידיכם ותהיו שבעי רצון. אנחנו בסגל מקפידים על מתן שירות אישי ומקצועי לכל לקוח ולקוח, בלי קשר לגודלו ולכמות ההזמנות שלו.